TEAM TRÉNEROV

„Keď chceš ísť rýchlo choď sám, keď chceš ísť ďaleko choď so správnym týmom.“

Sme skupina ľudí ktorých spája radosť zo života, z pohybu, potreba napredovať a vzdelávať sa, a v neposlednom rade radosť z úspechu druhých. Veríme v poctivú a odbornú prácu.

Štefan Pánik

Pomáham dosahovať racionálne ciele mojich klientov. Od najčastejších redukčných cieľov, odstraňovania bolesti chrbta, kompenzáciu jednostranného zaťaženia, až po špecializované nápravné a kondičné programy. Spraviť prvý krok ku cieľu je polovica úspechu.

Rebeka Katerinčinová

Šport je súčasťou každého jedného môjho dňa. Už od detstva som sa venovala rôznym športovým aktivitám. Keďže som nemala dostatok informácií skúsila som mnoho „zázračných“ diét, ktoré však vždy skončili záchvatovým prejedaním. Veľmi mi však pomohla moja trénerka. Ukázala mi smer akým mám ísť a naučila ma, ako si udržať zdravý životný štýl dlhodobo. Rada by som pomohla a bola dobrou trénerkou pre ľudí, ktorí chcú taktiež nájsť tú správnu cestu.

Patrik Karľa

Vždy som bol človek, ktorý sa snažil byť aktívny vo viacerých smeroch. Začalo to nevinným detským basketbalom na ihrisku a už vtedy som vedel, že k športu mám blízko. Do posilovne ma prvýkrát priviedla odhodlanosť a túžba dozvedieť sa viac ako 16-ročného. Vôbec som nepoznal žiaden stoj či techniku cvičenia, no bol som odhodlaný to zistiť. Časom a skúsenosťami som zistil čo je pravou podstatou cvičenia – vytrvalosť a sebadisciplína.

Martin Kojnok

Lenka Kinclová

Martin Filo

Prihláste sa bezplatne na prvý tréning.

Príďte si pozrieť našu odbornosť a vybavenie tréningového centra.